Υποστηρίξτε μας
![](https://i1.wp.com/almpaltatzi.gr/wp-content/uploads/2019/02/balt3.jpeg?w=1200)
Έχετε εσείς κάποιο αναμνηστικό ή κάποια ανέκδοτη φωτογραφία του Αλέξανδρου Μπαλτατζή και θέλετε να το μοιραστείτε μαζί μας ; Έχετε κάποιο έγγραφο του Αλέξανδρου Μπαλτατζή ή αντικείμενό του και θα θέλατε να το δείτε στην μόνιμη έκθεση του μουσείου ;
Επικοινωνήστε μαζί μας τηλεφωνικά ή με email και εμπλουτίστε τη συλλογή μας ώστε να φέρουμε την μνήμη του Αλέξανδρο Μπαλτατζή λίγο πιο κοντά μας.
Comments are closed here.