Posted by on / 0 Comments
Επισκεψη ΔΣ ΚΕΔΕ στο μουσειο
Είχαμε την ιδιαίτερη τιμή να φιλοξενήσουμε σήμερα, 31/8/2018, στον χώρο του Μουσείο το ΔΣ της ΚΕΔΕ (Κέντρική Ένωση Δήμων Ελάδος) το οποίο το πρωϊ συνεδρίασε στην Ξάνθη.
![](https://i0.wp.com/almpaltatzi.gr/wp-content/uploads/2019/04/5-1.jpg?resize=1200%2C902)
Μετά από προγραμματισμενη επίσκεψη στις εγκαταστάσεις της ΣΕΚΕ στο Νεοχώρι Ξάνθης σύσσωμο το ΔΣ και οι συνοδοί παραβρέθηκαν σττους χώρους του Μουσείου όπου ο Δήμρχος Ξάνθης παρουσίασε το πρόγραμμα “Μονοπάτια Πολιτισμού στην Θράκη-Ξάνθ稔 που υλοποίησε ο Δήμος σε συνεργασία με την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Περιβάλλοντος και Πολιτισμού.
![](https://i2.wp.com/almpaltatzi.gr/wp-content/uploads/2019/04/3-1.jpg?resize=1200%2C902)
Η επίσκεψη ήταν μια πρωτοβουλία του Δημάρχου μας κ. Δημαρχόπουλου Χαράλαμπου τον οποίο και ευχαριστούμε.
![](https://i0.wp.com/almpaltatzi.gr/wp-content/uploads/2019/04/1-1.jpg?resize=271%2C203)
![](https://i2.wp.com/almpaltatzi.gr/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20180831_192145.jpg?resize=271%2C203)
Comments are closed here.